1812YA250680GGTUYS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
68 pF ±2% 250VAC Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812YA250680GGTUYS
DigiKeys varenummer
1608-1812YA250680GGTUYSTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812YA250680GGTUYS
Beskrivelse
CAP CER 68PF 250VAC C0G/NP0 1812
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
DC bilag-H, luftfugtighed 3B bilag-I, soft-terminering, højspænding
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,189" L x 0,126" B (4,80mm x 3,20mm)