1812Y6300393KXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
0.039 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812Y6300393KXT
DigiKeys varenummer
1812Y6300393KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812Y6300393KXT
Beskrivelse
CAP CER 0.039UF 630V X7R 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1812Y6300393KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)