1812Y6300102JAT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Similar
1000 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812Y6300102JAT
DigiKeys varenummer
1812Y6300102JAT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812Y6300102JAT
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 630V C0G/NP0 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1812Y6300102JAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)