1812Y2500154JXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
0.15 µF ±5% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812Y2500154JXT
DigiKeys varenummer
1812Y2500154JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812Y2500154JXT
Beskrivelse
CAP CER 0.15UF 250V X7R 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1812Y2500154JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)