1812Y2000124KET kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.12 µF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812Y2000124KET
DigiKeys varenummer
1812Y2000124KET-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812Y2000124KET
Beskrivelse
CAP CER 0.12UF 200V X7R 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1812Y2000124KET Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)