1812Y2000103GCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Parametrisk ækvivalent
10000 pF ±2% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812Y2000103GCT
DigiKeys varenummer
1812Y2000103GCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812Y2000103GCT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 200V C0G 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1812Y2000103GCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)