1812Y1000155JXT
DigiKeys varenummer
1812Y1000155JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812Y1000155JXT
Beskrivelse
CAP CER 1.5UF 100V X7R 1812
Detaljeret beskrivelse
1.5 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
1812Y1000155JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)