1812JA250470FGTSYS
DigiKeys varenummer
1608-1812JA250470FGTSYSTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812JA250470FGTSYS
Beskrivelse
CAP CER 47PF 250VAC C0G/NP0 1812
Detaljeret beskrivelse
47 pF ±1% 250VAC Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
DC bilag-H, luftfugtighed 3B bilag-I, højspænding
Serie
Klassificeringer
X1, Y2
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,189" L x 0,126" B (4,80mm x 3,20mm)