1812J6300562GCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
5600 pF ±2% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812J6300562GCT
DigiKeys varenummer
1812J6300562GCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812J6300562GCT
Beskrivelse
CAP CER 5600PF 630V C0G/NP0 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1812J6300562GCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)