1812J6300393JXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
0.039 µF ±5% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812J6300393JXT
DigiKeys varenummer
1812J6300393JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812J6300393JXT
Beskrivelse
CAP CER 0.039UF 630V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1812J6300393JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)