1812J6300154KXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Opgradering
KEMET
På lager: 496
KEMET
På lager: 119
Similar
TDK
0.15 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812J6300154KXT
DigiKeys varenummer
1812J6300154KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812J6300154KXT
Beskrivelse
CAP CER 0.15UF 630V X7R 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1812J6300154KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)