1812J6300153JXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
0.015 µF ±5% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812J6300153JXT
DigiKeys varenummer
1812J6300153JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812J6300153JXT
Beskrivelse
CAP CER 0.015UF 630V X7R 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1812J6300153JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)