1812J6300122JCR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
1200 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812J6300122JCR
DigiKeys varenummer
1812J6300122JCR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812J6300122JCR
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 630V C0G/NP0 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1812J6300122JCR Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)