1812J2500103KFT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Similar
Similar
10000 pF ±10% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812J2500103KFT
DigiKeys varenummer
1812J2500103KFT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812J2500103KFT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 250V C0G 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1812J2500103KFT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)