1812J2000224JDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.22 µF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812J2000224JDT
DigiKeys varenummer
1812J2000224JDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812J2000224JDT
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 200V X7R 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1812J2000224JDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)