1812J1000103JDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Similar
10000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812J1000103JDT
DigiKeys varenummer
1812J1000103JDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812J1000103JDT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 100V X7R 1812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1812J1000103JDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)