1812J0630473FCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.047 µF ±1% 63V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1812J0630473FCT
DigiKeys varenummer
1812J0630473FCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1812J0630473FCT
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 63V C0G/NP0 1812
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
1812J0630473FCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)