1808YA250821KGTS2X
DigiKeys varenummer
1608-1808YA250821KGTS2XTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808YA250821KGTS2X
Beskrivelse
CAP CER 820PF 250VAC C0GNP0 1808
Detaljeret beskrivelse
820 pF ±10% 250VAC Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1808 (4520 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Klassificeringer
X2
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)