1808YA250470FGTSYX
DigiKeys varenummer
1608-1808YA250470FGTSYXTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808YA250470FGTSYX
Beskrivelse
CAP CER 47PF 250VAC C0G/NP0 1808
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 pF ±1% 250VAC Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1808 (4520 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
DC bilag-H, luftfugtighed 3B bilag-I, soft-terminering, højspænding
Serie
Klassificeringer
X1, Y2
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1808 (4520 metrisk)
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,195" L x 0,079" B (4,95mm x 2,00mm)