1808YA250391GGTU2X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
390 pF ±2% 250VAC Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1808 (4520 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1808YA250391GGTU2X
DigiKeys varenummer
1608-1808YA250391GGTU2XTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808YA250391GGTU2X
Beskrivelse
CAP CER 390PF 250VAC C0GNP0 1808
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)