1808YA250270KCTSY2 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
27 pF ±10% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1808 (4520 metrisk)