1808YA250181JGTSYS
DigiKeys varenummer
1608-1808YA250181JGTSYSTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808YA250181JGTSYS
Beskrivelse
CAP CER 180PF 250VAC C0GNP0 1808
Detaljeret beskrivelse
180 pF ±5% 250VAC Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1808 (4520 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
X1, Y2
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,189" L x 0,079" B (4,80mm x 2,00mm)