1808YA250151KXTSY2
DigiKeys varenummer
1608-1118-2-ND - Tape & Reel (TR)
1608-1118-1-ND - Afskåret tape (CT)
1608-1118-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1808YA250151KXTSY2
Beskrivelse
CAP CER 150PF 250VAC X7R 1808
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 pF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1808 (4520 metrisk)
EDA/CAD-modeller
1808YA250151KXTSY2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Ikke til nye design
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)