1808Y5000393JDT
DigiKeys varenummer
1808Y5000393JDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808Y5000393JDT
Beskrivelse
CAP CER 0.039UF 500V X7R 1808
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.039 µF ±5% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1808 (4520 metrisk)
EDA/CAD-modeller
1808Y5000393JDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering, Høj temperatur
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)