1808Y1000103JDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Similar
Similar
10000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1808 (4520 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1808Y1000103JDT
DigiKeys varenummer
1808Y1000103JDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808Y1000103JDT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 100V X7R 1808
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1808Y1000103JDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering, Høj temperatur
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)