1808Y0630272FCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2700 pF ±1% 63V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1808Y0630272FCT
DigiKeys varenummer
1808Y0630272FCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808Y0630272FCT
Beskrivelse
CAP CER 2700PF 63V C0G/NP0 1808
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1808Y0630272FCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)