1808Y0630104MXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
0.1 µF ±20% 63V Keramiske kondensatorer X7R 1808 (4520 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1808Y0630104MXT
DigiKeys varenummer
1808Y0630104MXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808Y0630104MXT
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 63V X7R 1808
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1808Y0630104MXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)