1808JA250101GGTSYS
DigiKeys varenummer
1608-1808JA250101GGTSYSTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808JA250101GGTSYS
Beskrivelse
CAP CER 100PF 250VAC C0GNP0 1808
Detaljeret beskrivelse
100 pF ±2% 250VAC Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1808 (4520 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
DC bilag-H, luftfugtighed 3B bilag-I, højspænding
Serie
Klassificeringer
X1, Y2
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,189" L x 0,079" B (4,80mm x 2,00mm)