1808J6K00101KXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
100 pF ±10% 6000V (6kV) Keramiske kondensatorer X7R 1808 (4520 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1808J6K00101KXT
DigiKeys varenummer
1808J6K00101KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808J6K00101KXT
Beskrivelse
CAP CER 100PF 6KV X7R 1808
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1808J6K00101KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)