1808J5000561FFT
DigiKeys varenummer
1808J5000561FFT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808J5000561FFT
Beskrivelse
CAP CER 560PF 500V C0G/NP0 1808
Detaljeret beskrivelse
560 pF ±1% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1808 (4520 metrisk)
EDA/CAD-modeller
1808J5000561FFT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)