1808J5000104KDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.1 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1808 (4520 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1808J5000104KDT
DigiKeys varenummer
1808J5000104KDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808J5000104KDT
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 500V X7R 1808
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
1808J5000104KDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)