1808J5000103JDT
DigiKeys varenummer
1808J5000103JDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808J5000103JDT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 500V X7R 1808
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1808 (4520 metrisk)
EDA/CAD-modeller
1808J5000103JDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)