1808J2500332JFT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Similar
3300 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1808 (4520 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1808J2500332JFT
DigiKeys varenummer
1808J2500332JFT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808J2500332JFT
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 250V C0G/NP0 1808
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1808J2500332JFT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)