1808J0630333KXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
KEMET
0.033 µF ±10% 63V Keramiske kondensatorer X7R 1808 (4520 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1808J0630333KXT
DigiKeys varenummer
1808J0630333KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808J0630333KXT
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 63V X7R 1808
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1808J0630333KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)