1808J0630332JCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
Datablad
Parametrisk ækvivalent
3300 pF ±5% 63V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1808J0630332JCT
DigiKeys varenummer
1808J0630332JCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1808J0630332JCT
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 63V C0G/NP0 1808
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1808J0630332JCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)