1210Y6300122JXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Similar
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
1200 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210Y6300122JXT
DigiKeys varenummer
1210Y6300122JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210Y6300122JXT
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 630V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1210Y6300122JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)