1210Y5000471KFT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
470 pF ±10% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210Y5000471KFT
DigiKeys varenummer
1210Y5000471KFT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210Y5000471KFT
Beskrivelse
CAP CER 470PF 500V C0G/NP0 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1210Y5000471KFT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering, Høj temperatur
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)