1210Y5000272GFT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
2700 pF ±2% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210Y5000272GFT
DigiKeys varenummer
1210Y5000272GFT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210Y5000272GFT
Beskrivelse
CAP CER 2700PF 500V C0G/NP0 1210
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
1210Y5000272GFT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering, Høj temperatur
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)