1210Y5000181FCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
180 pF ±1% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210Y5000181FCT
DigiKeys varenummer
1210Y5000181FCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210Y5000181FCT
Beskrivelse
CAP CER 180PF 500V C0G/NP0 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1210Y5000181FCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)