1210Y2500103JDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10000 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210Y2500103JDT
DigiKeys varenummer
1210Y2500103JDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210Y2500103JDT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 250V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
1210Y2500103JDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering, Høj temperatur
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)