1210Y2000103MET kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
KEMET
Similar
KEMET
10000 pF ±20% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210Y2000103MET
DigiKeys varenummer
1210Y2000103MET-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210Y2000103MET
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 200V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1210Y2000103MET Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)