1210Y0630392GAT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
3900 pF ±2% 63V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210Y0630392GAT
DigiKeys varenummer
1210Y0630392GAT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210Y0630392GAT
Beskrivelse
CAP CER 3900PF 63V C0G/NP0 1210
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1210Y0630392GAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)