1210Y0500683KET kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.068 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210Y0500683KET
DigiKeys varenummer
1210Y0500683KET-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210Y0500683KET
Beskrivelse
CAP CER 0.068UF 50V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1210Y0500683KET Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)