1210Y0500394KXTM01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Billede for 1210Y0500394KXTM01 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210Y0500394KXTM01
DigiKeys varenummer
1608-1210Y0500394KXTM01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210Y0500394KXTM01
Beskrivelse
MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Detaljeret beskrivelse
0.39 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Spænding - Nominel
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Temperaturkoefficient
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)