1210Y0160474JXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
0.47 µF ±5% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210Y0160474JXT
DigiKeys varenummer
1210Y0160474JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210Y0160474JXT
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 16V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1210Y0160474JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)