1210J6300473JXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.047 µF ±5% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210J6300473JXT
DigiKeys varenummer
1210J6300473JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210J6300473JXT
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 630V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
1210J6300473JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)