1210J5000392KDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3900 pF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210J5000392KDT
DigiKeys varenummer
1210J5000392KDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210J5000392KDT
Beskrivelse
CAP CER 3900PF 500V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
1210J5000392KDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)