1210J2500472KDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Similar
4700 pF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210J2500472KDT
DigiKeys varenummer
1210J2500472KDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210J2500472KDT
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 250V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1210J2500472KDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)