1210J2500154KXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
TDK
På lager: 1.997
Datablad
Opgradering
KEMET
KEMET
På lager: 422
TDK
Similar
0.15 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210J2500154KXT
DigiKeys varenummer
1210J2500154KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210J2500154KXT
Beskrivelse
CAP CER 0.15UF 250V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1210J2500154KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)