1210J2000472JXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
4700 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210J2000472JXT
DigiKeys varenummer
1210J2000472JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210J2000472JXT
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 200V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1210J2000472JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)